Lukáš Kochjar

Je rok 2598. Do školy by sa išlo v železných oblekoch na laserový pohon. Pristálo by sa na streche. Potom by ťa výťah odniesol do tvojej vlastnej triedy. Staré lavice by sa vymenili za nové, ktoré lietajú. Na laviciach by boli tablety, na ktoré by sa písalo. Boli by v ňom všetky predmety. Namiesto učiteľov by boli roboti, ktorí by nás učili. Potom by sa išlo najesť. Aj kuchárky by boli roboti. Po škole by sa jazdilo na stoličkách. Cez voľnú hodinu by sa tabuľa vymenila za plazmu. Na stoličkách by sme sa presunuli do triedy, kde by sa na plazme premietali projekty. Po skončení vyučovania by sme šli domov.