Jakub Tabák

Je rok 2458. Ráno vstaneme o 7:00, najeme sa a pripravíme sa na odchod do školy. Vyrazíme o 7:30. Do školy pôjdeme dlhou húsenkovou dráhou.

Každý bude mať vlastný vozík, ktorým sa bude viezť. Vozík bude mať strechu zo skla, ktorá sa bude otvárať pri vstupe a výstupe. V každom vozíku bude jeden automat na nápoje a občerstvenie. V zadnej časti vozíka bude úložný priestor a vpredu bude malá telka so 130 kanálmi.  Vozík bude mať autopilota.

Do školy prídeme 7:45, vyučovať sa začne o 8:00. Každý si o 7:55 vyberie predmety, na ktoré chce ísť. Sadne si na stoličku a tá ho odnesie do triedy, v ktorej sa bude daný predmet vyučovať. Na školskej lavici žiaka bude veľký dotykový displej, vedľa neho bude mať malý priestor, na ktorý si bude dávať desiatu.

Na telesnej výchove budeme hrať floorball, futbal a baráž. Všetko v špičkovom vybavení, ktoré nám dá škola.

Domáce úlohy nám budú dávať na USB kľúči. Na robenie domácich úloh nám dajú väčší tablet s dotykovým perom. Keď si budeme chcieť urobiť domácu úlohu, strčíme USB kľúč do tabletu a začneme. Domov sa budeme vracať tak isto, ako sme prišli do školy.